Series
Ratings
92
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- The Art of SarahRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0