Series
Ratings
116- The Art of SarahRated ★ 2.5
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- Low LifeRated ★ 2.5
- Mercy for NoneRated ★ 2.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Dark Matter Season 1Rated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- The 8 ShowRated ★ 3.0
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
- LTNSRated ★ 5.0
- I Am Groot Season 2Rated ★ 3.0
- I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5