Series
Ratings
30- Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- AdolescenceRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5- Better Call SaulRated ★ 4.5
- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0- A Shop for KillersRated ★ 3.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- RevenantRated ★ 3.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5