Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5- So Not Worth ItRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 2.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0- Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 3.5
- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
- Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
SPEC: ShouRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5- RevisionsRated ★ 3.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5