Series
Ratings
127
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5- Blue TowerRated ★ 3.0
- Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 3.0- Idle MermaidRated ★ 4.0
Working MomRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.5