Series
Ratings
86
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
- Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5

Extraordinary YouRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0- Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0