Series
Ratings
32- When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
- Mr. McMahonRated ★ 4.5
- Mr. TrotRated ★ 0.5
- A Perfect CrimeRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5- Rise of Empires: Ottoman Season 1Rated ★ 3.5
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
- Sunderland Til I DieRated ★ 3.5
- House of Secrets: The Burari DeathsRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- Street FoodRated ★ 4.0
- Chef's Table Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0