Series
Ratings
25
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0