Series
Ratings
57
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0- Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0- Everything NowRated ★ 2.0
- Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5- Young Royals Season 2Rated ★ 3.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0- Feel GoodRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0