Titles you rated
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- Goodbye EarthRated ★ 0.5

Recipe for FarewellRated ★ 4.0
The AffairRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Merry MaryRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 4.5
The CravingsRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 1.5