Series
Ratings
223
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
- Roller coaster 3Rated ★ 3.0

The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 2.5- Dear HeavenRated ★ 2.5