Series
Ratings
38
Attack on TitanRated ★ 5.0- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- RevenantRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Last ShipRated ★ 5.0
The Last ShipRated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 4.5
The Last ShipRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0