Series
Ratings
26
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
MemoryRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.5- Hot SpotRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0- Baby ReindeerRated ★ 4.0