Series
Ratings
20
ChernobylRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5