Movies
Ratings
86
TakenRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Take OffRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Nobel's Last WillRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.5
102 DalmatiansRated ★ 2.5