Series
Ratings
57
Big Little LiesRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0- Secret Crushes Season 2Rated ★ 3.5
- Mr. HashtagRated ★ 4.0
- Lucky LouieRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5- KAIST Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Chicago FireRated ★ 4.5
Chicago FireRated ★ 4.5
Chicago FireRated ★ 4.5- Strawberry Ice CreamRated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 3.0- Playing GamesRated ★ 2.5
Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 3.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 4.5