Series
Ratings
108
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 2.5- Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 2.0

Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Heart to HeartRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Medical Top TeamRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5