Series
Ratings
26
Secret GardenRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0