Series
Ratings
64- Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
- Pray Speak What Has HappenedRated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- Chosen HomeRated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 5.0
Mr. BrideRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
DearestRated ★ 4.0- Eye Love YouRated ★ 2.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
86Rated ★ 3.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0