Series
Ratings
48- Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 4.5
- Dynamite KissRated ★ 2.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 5.0
- The Price of ConfessionRated ★ 4.5
- As You Stood ByRated ★ 5.0
- Romantics AnonymousRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- AemaRated ★ 3.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 3.5
- Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
- Emily in ParisRated ★ 3.5
- Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 5.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 5.0