Series
Ratings
52
HeroesRated ★ 3.5- Hot BrothersRated ★ 3.5
We Got Married Season 2Rated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5- Where Is My HomeRated ★ 3.0
- You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 3.5
- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0- Tong: MemoriesRated ★ 2.5
- Excessive ChallengeRated ★ 4.0
- I Am SoloRated ★ 3.0
- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.5
New NonstopRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5