Titles you rated
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0