Series
Ratings
168
My MisterRated ★ 4.5- The Beast in MeRated ★ 3.5
- The GirlfriendRated ★ 3.0
- The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- The Bear Season 2Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- MaidRated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5