Movies
Ratings
85
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0- The HouseRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
AcceptedRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0- FeastRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.0