Movies
Ratings
107
Doctor DolittleRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0