Series
Ratings
234
Dakara KorosenakattaRated ★ 0.5- Upload Season 4Rated ★ 3.5
- NOS4A2 Season 1Rated ★ 2.0
- NOS4ARated ★ 2.0
- WaywardRated ★ 3.0
UtopiaRated ★ 2.5- Missing YouRated ★ 3.0
- Fool Me OnceRated ★ 3.0
- Run AwayRated ★ 3.0
- The StrangerRated ★ 4.0
- Mikami SenseiRated ★ 4.0
No Side GameRated ★ 1.0- BelieveRated ★ 2.0
Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 0.5- Stranger Things Season 5Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Downton Abbey Season 6Rated ★ 3.0