Series
Ratings
36- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5- Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 5.0
ArgonRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0