Series
Ratings
39- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 5.0- His & HersRated ★ 4.5
- Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.0
- Five Star ChefRated ★ 3.5
- MH370: The Plane That DisappearedRated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.0
- WaywardRated ★ 4.0
- AemaRated ★ 4.5
- BodkinRated ★ 4.0
- Rick and Morty Season 7Rated ★ 5.0
- Rick and Morty Season 6Rated ★ 5.0
- Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- Sweet and Sour ChickenRated ★ 5.0
- The Four SeasonsRated ★ 3.5