Series
Ratings
344- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5
すいかRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5- Thunder StoreRated ★ 3.5
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 2.5
Once AgainRated ★ 3.5
Good Morning CallRated ★ 3.0
The Third CharmRated ★ 2.0
The Last CinderellaRated ★ 3.5- ShortpaperRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 4.5
Dear SisterRated ★ 4.0
꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0- Lily FeverRated ★ 4.5
Squid Girl!Rated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 1.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0