Movies
Ratings
187- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 0.5- Rebel RidgeRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.0

StreamingRated ★ 0.5
I Am Number FourRated ★ 2.0
AutomataRated ★ 2.0- Infinity ChamberRated ★ 4.5
2067Rated ★ 2.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Species: The AwakeningRated ★ 0.5
Species IIIRated ★ 0.5
Species IIRated ★ 2.0
SpeciesRated ★ 3.0- A Widow's GameRated ★ 1.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5- ExterritorialRated ★ 2.0
- The Electric StateRated ★ 2.0