Series
Ratings
286
Chainsaw ManRated ★ 3.0- TempestRated ★ 2.5
- Head Over HeelsRated ★ 3.0
- Adventure by Accident Season 4Rated ★ 2.0
- Better Late Than SingleRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 3.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Future DiaryRated ★ 2.5
Beyond The BoundaryRated ★ 2.5
March Comes in Like a LionRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.5