Series
Ratings
28
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- DoubtRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0- New Recruit Season 1Rated ★ 3.5