Series
Ratings
86- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 3.0
Pui Pui MolcarRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
- Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 2.0
- Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 3.5