Series
Ratings
181
Phantom Thief JeanneRated ★ 3.5
Free!Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Dramaworld Season 1Rated ★ 2.5

Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.0- New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5