Series
Ratings
164
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0- UnstoppableRated ★ 4.5
Station ElevenRated ★ 4.5
DisclaimerRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 0.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.5- Fool Me OnceRated ★ 4.0
- Boo, BitchRated ★ 2.5
- The ChairRated ★ 4.5
- Dead to Me Season 3Rated ★ 5.0
- Poker FaceRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
- High School Mystery ClubRated ★ 4.5
- Inspector KooRated ★ 5.0