Series
Ratings
46
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
WATER BOYSRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 2.5
Queen of HousewivesRated ★ 1.5- 데스노트Rated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5