Titles you rated
- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 5.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0