Series
Ratings
116
UnnaturalRated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 4.5
Clouds Over the HillRated ★ 3.0
IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 1.0
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 3.5
A Sleeping ForestRated ★ 3.0
Fuzoroi no RingotachiRated ★ 3.5
Fuzoroi no RingotachiRated ★ 4.0
イグアナの娘Rated ★ 3.0
Black KiteRated ★ 1.0
High School TeacherRated ★ 3.0
Mikeneko Holmes no SuiriRated ★ 1.0
Mr. Kinpachi in Class 3B Season 2Rated ★ 3.0
Okane ga Nai!Rated ★ 3.5
Your Home is My BusinessRated ★ 1.5
Mr. Kinpachi in Class 3B Season 1Rated ★ 3.0
He Is Always ThereRated ★ 3.5
UnforgettableRated ★ 3.0
The Black SwindlerRated ★ 2.0
UnforgettableRated ★ 3.0