Series
Ratings
589- My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 2.5
Wangan MidnightRated ★ 3.5
The Do-Over Damsel Conquers the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Ichikei's CrowRated ★ 3.5- Cinderella Chef Season 3Rated ★ 2.5
- Cinderella Chef Season 2Rated ★ 2.5
- Cinderella ChefRated ★ 2.5
- The Rising of The Shield Hero Season 4Rated ★ 2.5
- Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 4.0
- Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the Dungeon Season 2Rated ★ 2.5
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 2.0- The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
- Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 5.0
- Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 4.0
- The White Mage Who was Banished From the Hero's Party is Picked Up by an S-Rank Adventurer: This White Mage is Too Out of the Ordinary!Rated ★ 2.5
- Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Season 2Rated ★ 3.5
Seirei Gensouki: Spirit ChroniclesRated ★ 3.5- The Too-Perfect Saint: Tossed Aside by My Fiancé and Sold To Another KingdomRated ★ 3.0
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
- Arifureta: From Commonplace to World's Strongest Season 3Rated ★ 1.5