Series
Ratings
38- The Billion Dollar CodeRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 2.0
The CrownRated ★ 2.5
The CrownRated ★ 3.0
The CrownRated ★ 3.5- FollowersRated ★ 2.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Japan Sinks 2020Rated ★ 2.5
Dr. STORKSRated ★ 3.0
ManpukuRated ★ 3.5
나츠메 소세키의 아내Rated ★ 3.0
Kirin ga KuruRated ★ 3.5
Wild Wild CountryRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 2.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0