Series
Ratings
219
Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Rokka: Braves of the Six FlowersRated ★ 1.5
Last ChristmasRated ★ 1.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Sket DanceRated ★ 3.0
Pin to KonaRated ★ 1.0
Kaibutsu-kunRated ★ 0.5
명랑 개구리 뽕키치Rated ★ 1.0
Bewitched in TokyoRated ★ 0.5
Roosevelt GameRated ★ 3.5
OokuRated ★ 4.5
The Glorious Team BatistaRated ★ 3.0
ShomuniRated ★ 3.5
I Love You Just a Little BitRated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0
Baccano!Rated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Kemono FriendsRated ★ 1.5