Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 3.0
- Shin's ProjectRated ★ 3.0
- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.5

Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Good PartnerRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
- EXchange Season 2Rated ★ 3.5
- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- Beyond the BarRated ★ 2.5
- Law and The CityRated ★ 3.5
- Head Over HeelsRated ★ 3.0
- Better Late Than SingleRated ★ 3.5
- Good BoyRated ★ 1.5
- AdolescenceRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5- The AuditorsRated ★ 3.0