Series
Ratings
52
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0- Last Samurai StandingRated ★ 4.0
School Meals Time Season 3Rated ★ 3.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 3.0
Sanada MaruRated ★ 5.0- SennaRated ★ 3.5
聖☆おにいさんRated ★ 2.5
TaromanRated ★ 5.0- OnimushaRated ★ 2.5
闘牌伝説 アカギRated ★ 4.0- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
The Black SwindlerRated ★ 3.0