Series
Ratings
416
Reversal OrchestraRated ★ 4.0
On a Starry NightRated ★ 4.0
Hold my hand at TwilightRated ★ 2.5
DearestRated ★ 5.0- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0
- Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
ef-a tale of melodies. Season 2Rated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 5.0
Koi Desu: Yankee-kun to Hakujou GaruRated ★ 4.5
Sunny Again TomorrowRated ★ 3.0
The Secret Life of My SecretaryRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Radio RomanceRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.0
Blue BirthdayRated ★ 3.0- Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 3.5
ScarletRated ★ 3.0
YellRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0