Series
Ratings
24
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5- The Boyfriend Season 2Rated ★ 4.0
POSERated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
From the New WorldRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 5.0- Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5