Series
Ratings
508- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
My Fellow CitizensRated ★ 1.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 2.0
Kemono FriendsRated ★ 3.0- Extreme JobRated ★ 4.5
- The Great Gye Choon-binRated ★ 2.5
The Law of UekiRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 2.5
Beautiful MindRated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 4.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 2.0- Phantom SingerRated ★ 2.5
Fruits BasketRated ★ 3.0
REBORN!Rated ★ 2.0
Mushi-ShiRated ★ 4.0