Titles you rated
- Our MovieRated ★ 4.0
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.0
- 13 Reasons Why Season 4Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- The Bear Season 2Rated ★ 3.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
- AemaRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- Doona!Rated ★ 2.0
- High CookieRated ★ 2.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5

It's NightRated ★ 2.5