Titles you rated
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 4.0
Log HorizonRated ★ 4.0