Series
Ratings
628- ONE: High School HeroesRated ★ 2.0
- 21st Century Grand Prince's WifeRated ★ 3.5
- Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
- Last Samurai StandingRated ★ 3.5
- Ready or Not: TexasRated ★ 2.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 5.0- The Art of SarahRated ★ 4.0
- 강호동네서점Rated ★ 1.5
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- CasheroRated ★ 1.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
- Village Survival, the EightRated ★ 2.0
- Death Note Relight 2: L's SuccessorsRated ★ 3.5
Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.5- Viral HitRated ★ 2.5
- You Quiz On The BlockRated ★ 3.0
- 깡촌캉스Rated ★ 3.0
- 풍향고Rated ★ 3.0
- 풍향고Rated ★ 3.5