Series
Ratings
143
Kokkoku, Moment by MomentRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
PlanetesRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0